Author: g***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: einfach genial!!
Color: Orange
Price: 1 321kr
| Charger | Not include a charger |
| Batteries Included | Yes |
| Display Size | 6.56" |
| Color | Black |
| RAM | 4G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Blackview |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.56" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 5 |
| Operating System | Android 16 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 32MP |
| Positioning | None |
| Front Camera | 13MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| Cell Phone Carrier | Unlocked |
| SIM Card Size | Standard |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720*1612 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T310 |
| SKU | sw260227141063807382405 |
Brand Name: Blackview
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Blackview-sc-0141873905.html
Quality: 5278944 people said the quality is very good!
Author: g***2
Date:
Review: einfach genial!!
Color: Orange
Author: m***e
Date:
Review: La qualité d'image vidéo photo vraiment pas terrible du tout .. il beug assez souvent dommage car le design est beau et pour le reste c'est pas du tout a la hauteur
Color: Orange
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.